Сороміцький булінг: у школі намагаються зам’яти “голий” скандал – учень зірвав одяг із семикласника

Автор: Любава Лисичкіна
19:34 29.11.2021

Директор у неділю зібрав батьків, аби вони написали, що не мають ні до кого жодних претензій. Робота в школі провелася, але трішки не в ту сторону. Усе зам’яли. Перекрутили у гру, що вони ніби обидва роздягали один одного.

Сороміцький булінг: у школі намагаються зам’яти “голий” скандал – учень зірвав одяг із семикласника

Про інцидент стало відомо від ТСН.

Виявилося, що у  селі Забір’я Київської області хлопець з дев’ятого класу зайшов до семикласників, схопив одного з учнів, зірвав із нього одяг та не давав одягнутися. Роздягнув, і  зняв нижню білизну, тримав. Все відбувалося кілька хвилин, а інший школяр  з того ж класу тримав дівчинку за голову, щоб вона на усе це дивилася.

«Бідний хлопчик аж плакав. Про цю ситуацію не хочуть говорити у школі, а учень дев’ятого класу залишається абсолютно безкарним. Сьогодні це, а завтра, не дай Боже, зґвалтує когось», – розповіла  мати  одного із учнів, які стали свідками цього ганебного випадку.

За її словами, інцидент стався 25 листопада на очах у всіх однокласників. Жінка  звернулася до поліції та в соціальну службу. Однак, за її словами, вони зреагували не одразу, а директор сприйняв це як особисту образу. 

«Директор у неділю зібрав батьків, аби вони написали, що не мають ні до кого жодних претензій. Робота в школі провелася, але трішки не в ту сторону. Усе зам’яли. Перекрутили у гру, що вони ніби обидва роздягали один одного», – розповіла жінка.

Батьки постраждалої дитини не захотіли писати заяву.  Не хочуть  псувати життя дитині, крім того, старший учень  попросив вибачення.  

Директор забірської школи Василь Король своєю чергою стверджує, що жодного булінгу у навчальному закладі немає і не було, а в такий спосіб діти просто гралися. Він каже, що вчителі провели розслідування після інциденту. Директор обурений, що мати, яка, за його словами, не має відношення до класів, де стався конфлікт, написала заяву та підняла галас.

«Жодного булінгу не було. Це просто була дитяча дурість. Ми провели розслідування. Там просто виник прикрий випадок, про який діти пошкодували. Діти дружать, це просто було в ігровій формі, жартома», – пояснив Король. 

До слова, столична школярка перемогла у поетичному конкурсі у Парижі.

Великий Київ у Google News

підписатися