Соратники Порошенка хочуть відставки Нацради з питань телебачення

Автор: Любава Лисичкіна
20:23 26.07.2021

За останні 10 днів Нацрада з питань телебачення не вжила жодних заходів щодо порушників закону про мову у телепросторі і не призначила перевірку телеканалів-порушників, хоча суть порушення очевидна.

Соратники Порошенка хочуть відставки Нацради з питань телебачення
Відповідну ініціативу озвучив народний депутат фракції “Європейська Солідарність “Микола Княжицький. 
 
За словами депутата, коли йдеться про українську мову Ольга Герасим’юк і інші її колеги не просто забули про «справедливість», але й нахабно відмовилися виконати Закон про мову, Про кінематографію, Про Телебачення і радіомовлення , Про Національну Раду з питань телебачення і радіомовлення.
 
“Сьогодні виповнилось рівно 10 днів від дати набрання чинності статті Закону про державну мову, яка зобов’язала всі телеканали транслювати всі фільми виключно державною мовою! За ці 10 днів Нацрада з питань телебачення не вжила жодних заходів щодо порушників. Навіть не призначена перевірка телеканалів-порушників, хоча суть порушення очевидна”,  – заявив Княжицький.
 
Політик переконаний, що  пояснення  Нацрадою причин її нереагування   не що інше, ніж  черговий етап  боротьби країни-агресора руками олігархів і їхніх маріонеток проти української мови.
 
“Спочатку вони реєструють законопроект яким пропонують відстрочити введення в дію статті Закону про мову серіалів. Верховна Рада не підтримала. Потім ДЕКІЛЬКА РАЗІВ за допомогою поправок до різних законопроектів вони пропонували взагалі вивести телебачення з-під дії Закону про мову. Верховна Рада не підтримала ЖОДНОГО РАЗУ!
Після того, як парламент жодного разу не підтримав антиукраїнські ініціативи, на бік олігархів та на бік Російської Федерації , яка оскаржувала цю норму у ЄСПЛ стала Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Члени ради бачать очевидний факт порушення закону телеканалами, розуміють його, пишуть про нього в прес-релізах, але нічого не роблять щоб це припинити”, – додав Княжицький.
 
Депутат вважає, що через цю відверту антиукраїнську позицію Національної ради, нинішній її склад має піти у відставку. Він переконуватиме фракцію «Європейської Солідарності» спільно з усіма небайдужими українцями зі всього світу, почати процедуру відставки Національної ради. 
 
Для цього, за словами депутата,  на найпершому пленарному засіданні Верховної Ради України слід  розглянути звіт Нацради та відхилити його, що тягне за собою відставку половини складу Нацради.  
 
До слова, суд звільнив «тітушковода» Крисіна від кримінальної відповідальності.

Великий Київ у Google News

підписатися