Справи Майдану: суд звільнив «тітушковода» Крисіна від кримінальної відповідальності

Автор: Любава Лисичкіна
18:48 26.07

Дарницький райсуд Києва звільнив Юрія Крисіна від кримінальної відповідальності за трьома статтями у справі про викрадення та катування активістів Майдану.

Справи Майдану: суд звільнив «тітушковода» Крисіна від кримінальної відповідальності

Про це повідомляє кореспондент Watchers із зали засідань у понеділок, 26 липня.

 Крисіна звинувачують в тому, що він координував напад на активістів у центрі Києва, а також викрадення і катування людей. Клопотання про зняття відповідальності з Крисіна подала його адвокатка Тетяна Гнатюк. За словами адвокатки,  закінчилися строки давності по трьох  статтях :

  • ст. 296 (хуліганство вчинене групою осіб)
  • ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів, демонстрацій)
  • ст. 146 (незаконне позбавлення волі, викрадення людини вчинене з корисливих мотивів щодо двох чи більше осіб) Кримінального кодексу України.

Прокурорка Юлія Малашич в суді зауважила, що захисники Крисіна робили все можливе, аби затягнути судовий розгляд даної справи. Прокурорка пояснила, що адвокати  5 місяців не являлися на судовий розгляд.  

У справі Крисіна лише по ст. 127 (катування з метою примусити потерпілого чи іншу особу чинити дії, що суперечать їх волі) не спливли строки давності.

Відомо,  раніше Апеляційний суд Києва  дав п’ять років реального строку співучаснику вбивства журналіста В’ячеслава Веремія Юрію Крисіну.

До слова, на Дорогожичах робітники випадково відкопали людські рештки.

Великий Київ у Google News

підписатися