Соціальний проєкт для найменш захищених: у столичному коледжі жінки вчаться на кухарів

Автор: Галина Ворона
17:52 19.02

У Київському професійному коледжі сфери послуг стартував соціальний проєкт для жінок – внутрішньо переміщених осіб. Він дозволить жінкам отримати нову роботу та, відкрити власний бізнес, інтегруватись у новий соціум, отримати впевненість у майбутньому.

Соціальний проєкт для найменш захищених: у столичному коледжі жінки вчаться на кухарів
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Департамент освіти і науки Києва, в межах проєкту “Розширення економічних можливостей жінок-ВПО в Україні” жінки почали підготовку за кваліфікацією “Кухар третього розряду”.

Ця програма спрямована на внутрішньо переміщених жінок та членів їх сімей, а також членів родин учасників АТО та військових, які потребують соціальної та психологічної підтримки. Вона надає можливість не лише отримати нову професію, а й забезпечує підтримку на шляху до самостійного життя та кар’єрного зростання.

Як зазначають у Департаменті, проєкт демонструє важливість включення різних груп жінок у суспільно-економічне життя, надаючи їм можливість стати активними учасницями ринку праці. Він також підкреслює значення розвитку навичок у галузі гастрономії, яка є важливою складовою економічного потенціалу нашої країни.

Здобуття кваліфікації та навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти стане важливим кроком у забезпеченні рівних можливостей для всіх жінок, незалежно від їхнього соціального статусу, кажуть у профільному департаменті КМДА.

Читайте також: У Києві стартували безкоштовні курси електромонтерок для жінок 

Нагадаємо, у Києві відкрили перші в Україні водійські курси для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах, а Київський метрополітен” запрошує жінок на курси машиністок електропоїздів. 

Великий Київ у Google News

підписатися