Сміття і антисанітарія. Ярмарки контролюватиме робоча група Київради

Автор: Любава Лисичкіна
18:31 09.06.2021

Аби оперативно реагувати на такі проблеми, як безліч сміття та паркування на зелених зонах, профільна комісія створила робочу групу з питань розміщення ярмарок по всьому місту.

Сміття і антисанітарія. Ярмарки контролюватиме робоча група Київради
Проведення ярмарок у Києві має відбуватися згідно з встановленими вимогами, наголосила під час засідання постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою заступниця голови комісії, депутатка від фракції «Європейська Солідарність» Ірина Никорак.
 
Йдеться і про дотримання санітарно-епідеміологічних норм, і про виконання обмежень, які діють у зв’язку з пандемією коронавірусу. 
 
«Під час особистих прийомів громадян до мене часто звертаються зі скаргами щодо неналежної організації ярмарок. Питання благоустрою надзвичайно важливі і турбують людей. Це стосується і незаконної торгівлі, розміщення МАФів тощо. Здебільшого скаржаться на безліч сміття, яке в великій кількості залишається після ярмарок, на перекриття руху транспорту та паркування на зелених зонах. Мова йде про те, що ярмарки потрібні, але вони мають бути організовані належним чином», – зазначила Ірина Никорак.
 
Вона також навела приклад численних порушень організації сезонної ярмарки на вул. Йорданській, 1-9, що в Оболонському районі столиці. Перевірка показала відсутність дотримання санітарних та карантинних правил під час торгівлі.
 
«Під час проведення ярмарок поряд завжди виникає стихійна торгівля та розповсюджується продукція швидкого харчування без дозвільної документації і з порушенням санітарних норм. Про дотримання карантинних обмежень мова взагалі не йде», – зазначила Ірина Никорак.
 
До слова, на Дарниці чоловік розбився в шахті ліфта.
 

Великий Київ у Google News

підписатися