Смерть немовля від ковіду, зміни карантинних норм та заборона пластику – найрезонансніші новини середи

Автор: Любава Лисичкіна
21:30 08.09

Середа була доволі насиченим інформаційним днем, проте новина про наймолодшу жертву ковіду, якою стало 21-денне немовля, не залишило жодну людину байдужою.

Смерть немовля від ковіду, зміни карантинних норм та заборона пластику – найрезонансніші новини середи

“Великий Київ” зібрав найбільш обговорювані новини середи, 9 вересня.

Кисень не потрапляв у кров: лікарі не змогли врятувати від ковіду тритижневе немовля

В Київській дитячій інфекційній лікарні від COVID-19 померла дівчинка, якій виповнився 21 день. У дитини була висока температура, задишка,  інтоксикація,  важкий респіраторний дистрес-синдром.

Відомо, що коронавірус був виявлений також і у матері дитини. Жінка інфікувалася через тиждень після того, як виписалася з пологового будинку.  

Невакциновані можуть стати персонами нон ґрата: у МОЗ озвучили плани

Україна буде наслідувати  практику розвинутих країн щодо наближення  якості життя вакцинованого населення до звичного.

Більшість обмежень, які передбачені в жовтому та червоному рівнях епідемічної безпеки, не будуть застосовуватись у разі, якщо будуть вакциновані колективи та відвідувачі закладів. Для жовтого рівня буде достатньо однієї дози вакцини, а для червоного рівня – потрібен повний курс щеплення.

В Україні хочуть заборонити пластикові вироби. Порушників чекають штрафи

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України пропонує нову концепцію заборони та обмеження обігу і виробництва пластикової продукції одноразового використання. 

У законопроєкті, який планується зареєструвати у Верховній Раді у жовтні 2021 року, пропонується через рік після його ухвалення повна заборона виробництва, ввезення та введення в обіг на території України одноразових виробів з пластика, для яких вже є альтернатива.

Нагадаємо,  перепис населення  України запланували на 2023 рік.

Великий Київ у Google News

підписатися