Смарт-технології в зоопарку: дізнатися більше про мешканців зоо можна в один клік

Автор: Любава Лисичкіна
20:32 01.09

Разом з початком навчального року у зоопарку має зрости кількість маленьких відвідувачів, яким буде цікаво не тільки побачити тварин, але й дізнатися про них більше. Принаймні, у Київському зоопарку про це потурбувалися.

Смарт-технології в зоопарку: дізнатися більше про мешканців зоо можна в один клік

Як повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова, мова йде про новий освітній проєкт у рамках дитячої просвітницької діяльності «Дізнайся більше».

«Одна із головних задач сучасного європейського зоопарку – екологічна просвіта населення. А для того, щоб робити це фахово, нам у допомогу стали кращі світові методики. Так, за допомогою власного смартфона усі охочі відтепер можуть дізнатися трішки більше про мешканців зоопарку, просто зчитавши QR-код поряд із вольєрами кожної тваринки», – розповіла чиновниця.

За її словами, на даному етапі програма знайомить відвідувачів із ареалом проживання, харчуванням, способом пересування, розмноженням та іншими особливостями життя тварин, надає дані з систематики та розповідає про вразливість виду, скорочення кількості тварин та причини цього небезпечного тренду.

До слова,  у вересні відбудуться безкоштовні екскурсії місцями Революції Гідності – розклад.

Великий Київ у Google News

підписатися