“Слуги“ абсолютно відірвані від людей – Ємець

Автор: Злата Колос
22:28 10.02

Епоха бідності не подолана, а ситуація стає тільки гірше – запитайте в українців чи можуть вони купити собі й своїм дітям більше їжі, ніж раніше. 

“Слуги“ абсолютно відірвані від людей – Ємець Фото: Facebook Рух Чесно

На цьому наголосив депутат Київради від “ЄС“ Леонід Ємець у прямому ефірі  “5 каналу“. 

За словами депутата,  українців не має цікавити хто буде наступним прем’єр-міністром України, українців має цікавити виключно зростання економіки і якість їхнього життя.

“Відірвані абсолютно від людей. Наприклад, було сказано, що є принцип не брехати, але ж ви (“Слуги народу“,- ред) порушуєте власний принцип. Якщо ваш принцип був, що ви подолаєте епоху бідності, а вже пройшла майже половина ваших повноважень. Епоха бідності не подолана,   ситуація стає тільки гірше. І зараз ви розповідаєте, що у людей зросли пенсії і заробітні плати на 15%?! “  –  заявив депутат.

Ємець зауважив, що наразі виникає питання, яке влада має  задати  людині, яка купує собі та своїм дітям картоплю і харчі. Питання, чи більше ця людина  зараз може собі купити, ніж раніше.

Нагадаємо, 9 січня 2021 року глава Мінсоцполітики Марина Лазебна зазначила, що середній розмір зростання соціальних виплат становить 350-360 грн.

Як повідомлялось, президент України Володимир Зеленський заявив, що відмовиться  від президентської пенсії, якщо людям буде нема чого їсти.

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...