«Слуга народу» прогнозує віялові відключення та зрив опалювального сезону

Автор: Любава Лисичкіна
21:44 29.07

В країні немає ні вугілля, ні можливості, щоб його придбати. Ремонтна кампанія по суті зірвана і енергосистема впевнено скочується в прірву.

«Слуга народу» прогнозує віялові відключення та зрив опалювального сезону

Про це  у Facebook заявила  депутатка від фракції  «Слуга народу» Людмила Буймістер 

 
За словами нардепки, все йде до того, що в заголовки медіа повернеться термін «віялові відключення». Адже  вже сьогодні 12 енергоблоків ТЕС і ТЕЦ зупинені через відсутність вугілля і газу.
 
«Що буде при перших морозах страшно і уявити.  Кожен третій блок державної «Центренерго» сьогодні не може працювати, бо на скалах немає вугілля і грошей, щоб заплатити за газ. Держкомпанія звернулася до РНБО з проханням виділили з резервного фонду гроші на закупівлю вугілля. Ситуація критична!» – доводить Буймістер.
 
Депутатка наголосила, що  попереджала про це ще на початку весни, коли в щоденному режимі інформувала суспільство про суму коштів, витрачених на злочинний імпорт з Росії і Білорусі. На її переконання,  сьогоднішня криза і ризик віялових відключень – це прямий наслідок масштабних зловживань фірм-посередників, які пограбували генеруючі компанії на мільярди гривень.
 
Як зазначила нардепука, фактично 4-6 компаній «без роду і племені» вивели з енергоринку десятки мільярдів гривень, яких було би достатньо для впевненої підготовки до опалювального сезону.
 
Раніше ми писали про те, як нардепка від партії Зеленського Буймістер зустрілася з виборцями, але переплутала округ.

 

Великий Київ у Google News

підписатися