Слоняча радість. У столичному зоопарку з’явився “баобаб” (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
15:29 15.07

У новому літньому вольєрі, зокрема, встановили тіньовий навіс у вигляді стилізованої скульптури «Баобаб», яка створюватиме атмосферу африканської савани.

Слоняча радість. У столичному зоопарку з’явився “баобаб” (ВІДЕО)

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

«Ми продовжуємо оновлювати столичний зоопарк, аби він був справді європейським, комфортним і сучасним місцем для проживання тварин. Сьогодні, у День слона, відкрили оновлений літній вольєр для київського слона Хораса, » — розповів Кличко.

Це – тіньовий навіс у вигляді стилізованої скульптури “Баобаб”, яка створюватиме атмосферу африканської савани, – більш природніх умов проживання для слонів.

«Баобаб» виготовили з фібробетону на металевому каркасі. Скульптура — велетенська. Її висота — 8,8 м. Діаметр стовбура — від 2,4 до 2 метрів. Діаметр крони — 10 м.

Читайте також: “Всі зі зламаною психікою”. У зоопарку на Шулявці знущаються з тварин (ВІДЕО)

Також тут повністю оновили вольєр, замінили паркан навколо нього, здійснили благоустрій території поряд з вольєром — встановили нові лави та урни, постелили газон, облаштували полив.

 

Читайте також: Сім’я Червонокнижних котів стала більшою. У столичному зоопарку народилось четверо малюків (ФОТО)

До слова, співробітники столичного зоопарку намагаються допомогти тваринам пережити сильну спеку в Києві. Вольєри зволожують 5-6 разів на день. Крім того, для тварин організували прохолодні душі. У зоопарку показали відео з купанням.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...