“Всі зі зламаною психікою”. У зоопарку на Шулявці знущаються з тварин (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
18:27 05.07

Зоозахисники з UAnimals вимагають припинити знущання над тваринами в контактному зоопарку «Звірополіс», що в ТРЦ COSMO Multimall (Вадима Гетьмана, 6, Солом’янський район).

“Всі зі зламаною психікою”. У зоопарку на Шулявці знущаються з тварин (ВІДЕО)

Про це йдеться в публікації на Facebook-сторінці організації.

Повідомляється, що зоозахисники навідалися до зоопарку і особисто переконалися, що тваринам не забезпечують належні умови для проживання.

«Тварини з поламаною психікою, які або годинами нерухомо лежать у клітках, або бігають колами та б’ються об стінки клітки, маленьке мавпеня, якому настільки страшно й не вистачає мами, що воно забилося в куток і міцно стискає стару іграшку – ми не можемо ігнорувати страждання тварин, з яких жорстоко знущаються в цьому звіринці» — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Сім’я Червонокнижних котів стала більшою. У столичному зоопарку народилось четверо малюків (ФОТО)

В організації повідомили, що відправлять звернення до Державної екологічної інспекції України та Національної поліції України для проведення перевірки у вказаному закладі.

Читайте також: Спека в Київському зоопарку: для тварин організували прохолодні душі (ВІДЕО)

Також зоозахисники вимагають у народних депутатів поставити на голосування і ухвалити законопроект 5409, який вносить зміни до законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та «Про культуру».

Нагадаємо, раніше ми писали, що Київський зоопарк запрошує усіх охочих на літні прогулянки. 

Столичний зоопарк працює 7 днів на добу, вартість квитка для дорослих складає 120 гривень, для дітей до 5 років вхід безкоштовний. Щосереди тут проводять «День відвідувача», коли вартість квитка складає 60 гривень з людини.

 

Великий Київ у Google News

підписатися