“Слава Україні”: Ердоган у Києві звернувся до почесної варти (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
17:35 03.02

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган привітав почесну варту біля Маріїнського палацу в Києві гаслом «Слава Україні». ВІн зупинився перед бійцями і виголосив, звертаючись до них: «Слава Україні!», у відповідь почувши: «Героям Слава!».

“Слава Україні”: Ердоган у Києві звернувся до почесної варти (ВІДЕО)

Про це свідчить запис трансляції зустрічі Ердогана та Зеленського, поширений ОПУ.

Україна і Туреччина під час візиту Ердогана в Київ підпишуть рамкову угоду у сфері високих військових технологій. Одним з прикладів наповнення цієї угоди буде будівництво заводу Bayraktar у Василькові Київської області.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України схвалив чотири угоди та договори з Туреччиною. Серед них, зокрема, угода про вільну торгівлю між країнами. Загалом планується підписати 12 міждержавних угод.

До слова, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у рамках свого візиту до Києва відвідав Софійський музей разом з президентом України Володимиром Зеленським. Екскурсію музеєм для високих гостей провела кандидатка філологічних наук, письменниця, нині провідний екскурсовод Національного заповідника “Софія Київська” Ганна Городецька. Філологиня й британський політик одразу знайшли спільну мову, оскільки обоє глибоко цікавляться культурою й займаються письменницькою діяльністю.

Нагадаємо, в червні 2021 року п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час Анталійського дипломатичного форуму зустрівся із президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом. Зокрема, вони обговорили можливості партнерства для безпеки в Чорному морі.

Великий Київ у Google News

підписатися