Сквери у Святошинському районі облаштовують. Що вже зробили та що буде

10:54 16.07

В скверах Святошинського району тривають капітальні ремонти – там вже влаштовано газони, висаджено дерева й кущі. Пізніше там встановлять тенісні та шахові столи, а також дитячі майданчики.

Сквери у Святошинському районі облаштовують. Що вже зробили та що буде

Про це повідомляє “Київзеленбуд”.

Так, у сквері на вул. Чорнобильській, 3 минулого року було прокладено доріжки з ФЕМ та влаштовано майданчики для гри в шахи та настільний теніс. Цього року вже влаштовано газон, висаджено дерева й кущі, будуть встановлені тенісні та шахові столи.

Для дітей віком від 3 до 12 років передбачено влаштувати дитячий майданчик з гумовим покриттям та встановити по його периметру 4 лави. Заплановано також влаштувати газон.

Сквер на вул. Генерала Наумова, 31 – 33 вже має нові доріжки, лави й урни. Цього року завершать роботи із влаштування багатофункціонального спортивного поля з трибунами та майданчика з тренажерами.

Сквер площею 0,6 га буде умовно поділений на кілька зон: шахову зону, екозону для відпочинку з перголами та квітковим фонтаном, фотозону з лавами. Проєктом також передбачено у майбутньому влаштувати дитячий майданчик з гумовим покриттям.

Возможно, это изображение (парк, дорога, трава и дерево) Возможно, это изображение (трава и дерево) Возможно, это изображение (дерево и трава) Возможно, это изображение (на открытом воздухе) Возможно, это изображение (мебель, дерево и на открытом воздухе) Нет описания фото. Возможно, это изображение (мебель, дерево и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (мебель, дерево и на открытом воздухе)

Нагадаємо, нещодавно на Дарниці люди створили неймовірно милий скверик.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...