Сквер Шолома-Алейхема стане унікальним публічним простором з фонтаном-книгою, який перегортає сторінки

Автор: Галина Ворона
19:46 29.11.2021

Наступного року у сквері Шолома Алейхема на вул. Рогнідинській, 3 створять унікальний літературний простір, де можна буде проводити зустрічі, мистецькі вечори, стендап-виступи та інші мистецькі заходи.

Сквер Шолома-Алейхема стане унікальним публічним простором з фонтаном-книгою, який перегортає сторінки

Як розповів на своїй Facebook-сторінці керівник “Київзеленбуду” Олексій Король, головною темою його буде просвіта, тож усі елементи нового скверу будуть виконані у формі книги, яка є головним інструментом просвіти.

Тут планують збудувати фонтан, який “перегортає” сторінки книги, лави у формі книг, сцену для виступів. Також у сквері з’являться фотозони, спортивні та дитячі майданчики, лави, у яких основним елементом буде книга.

У сквері також проведуть роботи з озеленення та встановлять вуличне освітлення під старовину, аби створити атмосферу старого Києва. 

Шолом-Алейхем – один з основоположників сучасної художньої літератури мовою їдиш, був високо освіченою людиною, завжди прагнув миру, тому й псевдонім такий взяв собі – “мир вам”. Тому саме освіта є основою досягнення мирного співіснування у світі. А що як не книга є символом освіченості?!”  –  пояснює Олексій Король.

Він зауважив, що перед оновленням скверу буде проведено обговорення з місцевими мешканцями та додав фотовізуалізацію майбутнього скверу.

як виглядатиме оновлений сквер Шолома Алейхема на Рогнідинській 3

Читайте також: На березі Дніпра народжується новий парк із незвичайною набережною 

Нагадаємо, парк “Привокзальний” на Дарниці, який ще нещодавно був осередком стихійної торгівлі і антисанітарії, перетворився на затишну і доглянуту зелену зону.

Великий Київ у Google News

підписатися