На березі Дніпра народжується новий парк із незвичайною набережною

Автор: Галина Ворона
16:25 19.11

Біля затоки Берковщина на Позняках триває будівництво парку “Прибережний”, який стане окрасою Дарницького району. Першу чергу парку мають завершити до кінця 2021 року.

На березі Дніпра народжується новий парк із незвичайною набережною

Про це розповіли в Дарницькій РДА, додавши фото.

Як бачимо, замість приватної забудови тут тепер укріплені габіонами береги із вбудованими лавами, доріжки для пішоходів та дрібного транспорту, лави з урнами.

Наразі триває влаштування інженерних мереж, укладання доріжок, озеленення, зокрема, посів газону. На гірці, яка була створена за допомогою геопластики, укладають рулонний газон.

Загальна площа майбутнього парку – 7,5 га. Зараз облаштовується територія площею 2,2 гектари.

2022-го року планується реалізація наступної черги будівництва, тоді обіцяють зону з піском біля води, амфітеатр на воді та інші цікаві локації для дозвілля та прогулянок.

будівництво нового парку у затоці берковщина будівництво нового парку у затоці берковщина будівництво нового парку у затоці берковщина

Зауважимо, територія, де створюють парк, має непросту історію  і могла стати частиною елітного клубу акордеоніста Яна Табачника, який хотів забудувати всі 8 га разом з колишньою персоною нон-грата в Україні, а нині покійним Йосипом Кобзоном.

Земля була передана під будівництво у довгострокову аренду на 25 років у 2003 році міжнародній громадській організації. З того часу ділянку кілька разів намагалися повернути у власність міста, але у 2016-му почали забудовувати.

У 2017-му територія біля затоки Берковщина нарешті отримала статус парку (рішення КМР від 14 вересня 2017 року № 20/3027).

Нагадаємо, Київрада планує викупити під парк скандальну ділянку на Микільсько-Слобідській.

Великий Київ у Google News

підписатися