Скута ланцюгом пара вже не пара, а трійця – кого прикували до себе закохані

Автор: Марія Супрун
15:23 06.05

Пара закоханих з Харкова, які на День святого Валентина прикувалася один до одного ланцюгом, вже більше двох місяців живе в екстремальних умовах. А нещодавно скутих стало троє – розповідаємо, кого Олександр і Вікторія прикували до себе.

Скута ланцюгом пара вже не пара, а трійця – кого прикували до себе закохані

Як розповіли молоді люди на своїй сторінці в Instagram, вони запросили до себе персонального тренера.

Ознайомившись з усіма медичними показаннями, тренер Наталія вирішила, що їй потрібно ще ближче познайомитися з життям прикутих одне до одного молодих людей, дізнатися їх повсякденні звички і максимально поринути в проблеми.

І тільки після цього давати рекомендації з харчування та фізичної активності.

“Предмет розмови звівся до того, що їй необхідно повністю опинитися в таких же умовах, як ми живемо. Починаючи від ранкового чищення зубів, закінчуючи постановкою телевізора в режим sleep, лежачи в ліжку”, – розповів Олександр.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Сковали себя цепью chained (@wecontacted)

Водночас, цей пост викликав багато негативних коментарів.

Нагадаємо, 14 лютого молода парочка скувала руки ланцюгом на три місяці, аби перевірити почуття. Наприкінці лютого в пари на руках з’явились рани, які не загоювались. Коли пара змогла протриматися місяць – це вже було не тільки українське досягнення, а й світове. Три місяці добігають кінця 14 травня – залишилось зовсім трішки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...