Скільки захисників та захисниць отримають виплати та яку суму – цифри

Автор: Мар’яна Січуха
14:17 13.10

Понад 31 тисяча захисників та захисниць отримають матеріальні допомоги до свята. Цьогорічна допомога становить від 800 до 1500 гривень.

Скільки захисників та захисниць отримають виплати та яку суму – цифри

Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, підписано відповідне розпорядження КМДА № 2144.

Виплата матеріальної допомоги – один із багатьох заходів для підтримки ветеранів АТО, учасників Революції Гідності, їхніх родин. Цьогорічна допомога становить від 800 до 1500 гривень. Всього ж її отримають 31 623 киянина. Усі виплати відбуваються в рамках реалізації міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам»,

– зазначила Марина Хонда.

Грошову допомогу в розмірі 1500 грн отримають члени сімей загиблих учасників Революції Гідності, воїнів АТО, а також  члени сімей осіб та члени сімей киян, які добровільно забезпечували (або добровільно залучалися до забезпечення) проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (у тому числі здійснювали волонтерську діяльність).

Допомогу в розмірі розмірі 1000 грн отримають кияни, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року.

У розмірі 900 грн:

  • кияни, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості під час участі в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року;
  • кияни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів, та киянам − бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

У розмірі 800 грн:

  • кияни, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року.

Виплати відбуваються на рахунок багатофункціональної електронної картки «Муніципальна картка «Картка киянина».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як столиця святкуватиме День захисника та захисниці України.

Великий Київ у Google News

підписатися