Скільки вчителів не впоралися з сертифікаційним тестом ЗНО

Автор: Марія Супрун
16:10 02.04

Нещодавно відбувся перший етап сертифікації вчителів початкових класів. Майже третина учасників сертифікації вчителів не змогла подолати пороговий бал тесту. 

Скільки вчителів не впоралися з сертифікаційним тестом ЗНО

Як повідомляє видання osvita.ua, 27 % вчителів початкових класів, які цього року взяли участь у незалежному тестуванні фахових знань та умінь в рамках проєкту сертифікації педагогічних працівників, не змогли подолати пороговий бал тесту. 

Цьогорічний тест містив 100 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин. За кожне правильно виконане завдання учасник тестування мав можливість отримати 1 бал. Для успішного складання іспиту вчителям необхідно було набрати щонайменше 60 балів.

Завдання тесту були скеровані на перевірку теоретичних знань з освітніх галузей, володіння методикою навчання, здатності планувати й організовувати освітній процес тощо. Індивідуальні результати учасників тестування розміщені в кабінетах учасників сертифікації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Учасники, які подолали визначений пороговий бал, зможуть взяти участь в другому етапі сертифікації, який передбачає заповнення анкети самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Анкети самооцінювання приймаються Державною службою якості освіти до 15 квітня за електронними адресами: [email protected] або [email protected]

Нагадаємо, пробне ЗНО для учнів шкіл відбудеться 10 квітня, а основні сесії тестування стартують з 21 травня. Через посилення карантину іспити не переноситимуть.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...