Скільки киян вакциновано на сьогоднішній день від COVID-19

Автор: Галина Ворона
12:38 21.04

У Києві вже понад 45 тисяч людей вакцинували від COVID-19. В основному це медики, соціальні працівники та люди похилого віку. Щеплення роблять вакцинами Covishield, Coronavac та Pfizer, які надало Міністерство охорони здоров’я.

Скільки киян вакциновано на сьогоднішній день від COVID-19

Про це мер Києва Віталій Кличко сказав під час онлайн-брифінгу.

За його словами, препаратом Pfizer щеплення розпочали в Київському геріатричному пансіонаті.

Вакцину Coronavac вводять освітянам, які залучені до проведення ЗНО, олімпійцям та паралімпійцям, які представлятимуть Україну на Олімпійських іграх цього року.

Тільки від початку цього тижня вже вакцинували понад 1100 освітян. Це важливо! І ми робимо все, щоб зовнішнє незалежне оцінювання відбулося в безпечних умовах як для учасників, так і для вчителів, які забезпечують його проведення”, – зауважив Віталій Кличко.

Він нагадав, що столиця отримала 42600 доз вакцини Covishield, 17200 доз Coronavac та першу партію – 1170 доз – препарату Pfizer. Усього на Київ передбачили майже 4700 доз Pfizer.

Крім того, за словами Віталя Кличка, Київ залишається лідером за рівнем тестування на COVID-19. Сьогодні цей показник у столиці – понад 350 тестів на 100 тисяч населення.

Нагадаю, ми зробили все можливе, щоб спростити процедуру тестування. У столиці за направленням лікаря тест можна здати в 71 пункті тестування. Такі пункти створені в амбулаторних комунальних закладах столиці. Підкреслю: тест за направленням лікаря – безкоштовний!” – сказав Віталій Кличко.

Також медичні бригади продовжують забирати біоматеріал для тестування на COVID-19 у пацієнтів вдома. Зокрема, в людей із інвалідністю та людей похилого віку. Тільки минулого тижня медики виїжджали до понад півтори тисячі пацієнтів.

Нагадаємо, в Україні зареєстрували ще одну вакцину AstraZeneca – її поставку очікують завтра.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...