Скандальний готель на Андріївському: суд дозволив будівництво, місто оскаржує

14:28 11.11.2020

Місто оскаржує рішення Київського апеляційного адмінсуду, щодо будівництва на Андріївському узвозі, 14-16. Зокрема, суд скасував наказ ДАБІ про анулювання дозволу на будівництво там скандального готелю із рестораном та паркінгом.

Скандальний готель на Андріївському: суд дозволив будівництво, місто оскаржує

Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

“Хочу повідомити, що КМДА оскаржує рішення Київського апеляційного адмінсуду, яке фактично відновлює дозвіл на будівельні роботи на Андріївському узвозі, 14-16. Бо цим судовим рішенням скасовані приписи та наказ Департаменту держархбудконтролю КМДА, якими заборонялось здійснення будівництва. Але, наголошу: жодне рішення суду в столиці не було та не буде підставою для будівництва в історичних зонах Києва, особливо – на Андріївському узвозі!” – написав Кличко.

Він підкреслив, що позиція міста незмінна і чітка: будь-яке будівництво має відбуватись із дотриманням усіх норм законодавства, зокрема, й щодо охорони культурної спадщини.

“Андріївський узвіз – історична старовинна вулиця Києва. І ми повинні зберегти її унікальність. Своїми діями місто вже неодноразово демонструвало, що здатне зупиняти забудовників, які нехтують думкою громади та намагаються втілити свої проекти всупереч інтересам киян і столиці. Тому ще раз підкреслю, що завершення будівництва на Андріївському узвозі, 14-16 може відбутись тільки за умови дотримання закону і попередніх домовленостей щодо поверховості та вигляду споруди. В іншому випадку – столиця має приклади заморожених об’єктів в історичній частині, власники яких зрештою пішли на умови киян і міста”,  – наголосив Кличко.

Мер також навів приклад скандального будівництва на вулиці Гончара, 17-23, де боротьба тривала 12 років і зараз забудовник має прибрати кілька зайвих поверхів.

Нагадаємо, днями забудовник через суд скасував заборону на будівництво скандального готелю із рестораном та паркінгом на Андріївському узвозі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...