Готелю на Андріївському – бути? Суд скасував заборону на будівництво

11:52 10.11.2020

Забудовник в суді скасував наказ ДАБІ про анулювання дозволу на будівництво скандального готелю із рестораном та паркінгом на Андріївському узвозі.

Готелю на Андріївському – бути? Суд скасував заборону на будівництво

Про це повідомляє видання “Наші гроші”.

Так, суд визнав протиправним та скасував наказ, яким анульовано дозвіл на будівництво готельного комплексу на Андріївському узвозі, що на Подолі.

Зазначається, що у січні 2018 року під час позапланової перевірки Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва помітив порушення у будівництві.

Зокрема, у науково-технічних матеріалах забудовник не надав інформацію про оточуючі будівлі (вони підлягають обов’язковому моніторингу). Окрім того, під час будівництва використовувався  інший баштовий кран.

Департамент з питань ДАБК видала забудовнику припис про усунення порушень і зупинила будівельні роботи. Керівництво фірми проігнорувало документ.

Зрештою, Департамент повністю анулював дозвіл на будівництво готелю.

Але при оскарженні такого рішення у суді виявилось, що інспектори Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю теж виконували перевірку з порушеннями.

Таким чином, суд не міг визнати таку перевірку правомірною, а отже скасував приписи про анулювання дозволу на виконання будівництва.

Як повідомляли ЗМІ, забудовник планував будівництво готелю на 9 поверхів заввишки близько 30 метрів, хоча максимально допустима висотність споруд на цій ділянці – 12 метрів.

Нагадаємо, що забудова на цій ділянці викликала суспільний резонанс та призвела до кількох акцій протесту.

Читайте також: “Забудовник в сквер попер, має дулю, а не сквер”: мітинг проти знищення скверу Чкалова (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...