Скандал з ремонтом: київський міський ТЦК та СП витратить понад 13 млн грн на облаштування їдальні

Автор: Любава Лисичкіна
20:18 11.12.2023

Військові говорять, що їдальня має велику кількість технологічних і складських приміщень, а також приміщення для прийому їжі, де не проводився ремонт з часу її відкриття у 1976 році.

Скандал з ремонтом: київський міський ТЦК та СП витратить понад 13 млн грн на облаштування їдальні Фото: ілюстративне
оренда квартири Київ

 Як повідомляється, скандал викликав тендер, проведений Київським міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (КМТЦК та СП).

Це тендер на ремонт у Києві одного зі своїх приміщень на 13,8 млн. грн. У тендерній документації зазначається, що ремонтні роботи планують завершити до березня 2024 року.

У Київському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки зазначають, що 1 грудня 2023 року вже уклали договір з відповідним суб’єктом господарювання про проведення капітального ремонту будівлі та приміщень їдальні КМТЦК та СП, яка розміщена в промисловій зоні одного зі столичних районів.

“Їдальня має велику кількість технологічних і складських приміщень, а також приміщення для прийому їжі, де не проводився ремонт з часу її відкриття у 1976 році”, – повідомили в КМТЦК та СП.

Там додають, що цього року посадовими особами відповідних органів військового управління, після проведення комісійного огляду, було визначено про необхідність термінового проведення капітального ремонту будівлі та приміщень їдальні для подальшої належної організації харчування особового складу.

Ідеться також про те, що на території об’єкту знаходиться підпорядкований КМТЦК та СП бойовий підрозділ, особовий склад якого складається з військовослужбовців, які прибули з зони бойових дій з пораненнями та мають статус “Обмежено придатні”. 

Нагадаємо, тилові командири на Київщині присвоїли 14 млн грн “бойових” премій.

Великий Київ у Google News

підписатися