Скандал з “Новою поштою”: волонтери показали пограбований вантаж з гумдопомогою для столичної тероборони

Автор: Любава Лисичкіна
18:55 30.03

Волонтери обурені тим, що для когось війна, а для когось – мати рідна. Вони зафіксували вантаж до відправки і після отримання від пошти.

Скандал з “Новою поштою”: волонтери показали пограбований вантаж з гумдопомогою для столичної тероборони

Про це свідчить допис волонтерки Анастасії Судець, яка з  початку війни я займається забезпеченням усім необхідним однієї з оболонських тероборон.

За словами дівчини,  волонтери зі Словаччини вислали для них гуманітарну допомогу. Вантаж перевезли через кордон у місто Виноградів Закарпатської області, звідки він був відправлений за допомогою “Нової пошти”. 

Дівчина обурена і демонструє фото та відео того, що було до відправки гумдопомоги, і що отримали. 

“Сказати, що я шокована – нічого не сказати. До нас доїхало 30-40% надісланого. Нас розграбовують наші ж співвітчизники. Чим ви краще москалів?” – запитує Судець.

Фото до відправки
Фото отриманого

За словами волонтерки пакети і коробки всі вскриті і напівпорожні. В коробках немає половини медикаментів, в ящику  з портативними павер-банками – всі упаковки вскрито також. 

Вона звертається до “Нової пошти” зі словами, що  якщо підприємство  не може гарантувати безпеку посилок, які перевозить, то можливо варто зменшити обсяг перевезень чи не працювати зовсім?

Крім цього Судець зауважила, що 10 березня з Житомиру була надіслана посилка, в якій були  100  пар  берців – вона так і не приїхала. 
 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Анастасія Судець (@a_sudets)

Нагадаємо, Київ запровадив нові умови для бізнесу.

 

Великий Київ у Google News

підписатися