Скандал у Київраді: Прокопів різко поставив на місце «слугу» Присяжнюка (ВІДЕО)
Інцидент трапився під час виступу депутатки від фракції ЄС Марини Порошенко на позачерговому засіданні Київради, в якому вона говорила про незаконність політичних переслідувань п’ятого президента України Петра Порошенка.
У цей депутат від фракції «Слуга народу» Михайло Присяжнюк вирішив прокоментувати виступ і порадив депутатці «не брати на голос і так навзрид».
«Марино Анатоліївна, ще до вас звернуся. Не треба брати на голос! Ну не треба! Не треба так навзрид! Державна зрада – це дуже важливо, це дуже важлива стаття. Якщо вона доказана, буде дуже погано», – наголосив він.
За депутатку вступився її колега по фракції Володимир Прокопів. Він порадив депутату від фракції «Слуга народу» не роздавати рекомендацій кому і як виступати та вести себе «виховано».
Скандал у столиці: бойовик ЛНР працює у “Муніципальній варті”
У муніципальній охороні Києва нібито працює колишній бойовик «ЛНР» Віллі Переходенко.
Чоловік уродженець окупованого Росією Луганська, йому 52 роки. До початку грудня 2016 року він воював проти України у лавах другої мотострілецького батальйону окупантів терористичної «ЛНР», будучи старшим механіком-водієм.
Згаданий найманець навіть внесений у базу «Миротворець».
У муніципальну охорону української столиці Переходенка нібито влаштував Андрій Крищенко, колишній очільник поліції Києва, а нині – заступник голови КМДА.
В мерії помітили закривавлені двері – що сталося (ФОТО)
Сьогодні, 21 січня, у будівлі Київської міської ради була презентована інсталяція «Відчинимо правду про насильство». Акція спрямована на підтримку боротьби з домашнім насильством.
Авторкою ідеї інсталяції «Відчинимо правду про насильство» стала голова громадського альянсу «Політична дія жінок» Ірина Тишко, повідомляє Київрада. Участь у відкритті також взяли депутатки Київради.
Зазначається, що за дев’ять місяців 2021 року було зафіксовано 205 608 звернень з приводу домашнього насильства: від дітей – 5 001 звернення (2,43%), від жінок – 167 900 (82%), від чоловіків – 32 707 звернень (16%). За результатами дослідження, півтора мільйони українців стали жертвами жорстокого поводження у побуті, майже половина з яких навіть не звертались до правоохоронних органів.