Сім дітей викинулись з висоти: у Києві боротимуться з небезпечним інтернет-контентом

Автор: Марія Супрун
13:07 02.03.2021

Упродовж січня-лютого 2021 року в столиці сталося сім нещасних випадків із учнями столичних шкіл. КМДА звернулася до Нацполіції щодо вжиття невідкладних оперативних заходів із виявлення та блокування небезпечного інтернет-контенту.

Сім дітей викинулись з висоти: у Києві боротимуться з небезпечним інтернет-контентом

Про це розповів в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як тато я розумію, що безпека дітей в інтернеті – це, насамперед, наша з вами батьківська відповідальність. Однак Департамент освіти і науки разом із педагогічними колективами звернулися до кіберполіції з проханням невідкладно вжити заходів із виявлення та блокування контенту, що може негативно впливати на емоційно-психологічний стан дітей, а також пропагувати насильство та жорстокість”, – зазначив Мондриївський.

Він повідомив, що тільки за останні два місяці в Києві сталося сім нещасних випадків (падіння з висоти) із учнями: п’ятеро дітей загинули, одна дитина перебуває в тяжкому стані. Ще одна дитина в лікарні під наглядом медиків і психологів.

Ми також просимо посилити профілактичну роботу в місцях масового перебування підлітків та знайти можливості блокувати небезпечну інформацію в кіберпросторі”, – додав Мондриївський.

Нагадаємо, останнім часом підлітки масово вистрибують з вікон. Тільки за лютий їх сталося п’ять, більшість загинула. Так, на початку лютого у  Шевченківському районі  із вікна п’ятого поверху вистрибнула неповнолітня дівчина. Також смертельне падіння сталося 15 лютого: 13-річна дівчинка впала з балкону 14-го поверху будинку на вулиці Княжий Затон. Через два дні, 17 лютого, на вулиці Архітектора Вербицького 15-річна дівчина випала із загального балкону на 16-му поверсі та загинула на місці. Вже 25 лютого на Святошино з восьмого поверху випала 12-річна дівчинка. В цей же день з вікна ліцею вистрибнув хлопчик, але залишився живий. 28 лютого на Дарниці з багатоповерхівки випала 15-річна дівчина, вона загинула.

Великий Київ у Google News

підписатися