“Швидка”, пожежники і патрульні рятували чоловіка з інсультом. Спільно, бо його вага майже 300 кг

Автор: Любава Лисичкіна
22:13 08.02

У Броварах спільними зусиллями бригад екстреної медичної допомоги, МНС та патрульної поліції, вдалося врятувати чоловіка, який впав в кому.

“Швидка”, пожежники і патрульні рятували чоловіка з інсультом. Спільно, бо його вага майже 300 кг

Про надскладний випадок надання ексренної допомоги стало відомо з допису Єгора Пархоменка у Facebook.

“Хочу висловити величезну подяку співробітникам: екстреної медичної допомоги 423 бригада, 2-м Бригадам МНС і екіпажу патрульної поліції, які  не дивлячись ні на що, зробили все для того що б врятувати життя жителя м.Бровари”, –  так розпочав свій допис броварчанин. 

Як виявилося,  у чоловіка стався інсульт і він впав у кому. Бригада швидкої допомоги годину боролася за його життя, піднімаючи тиск і стабілізуючи стан чоловіка. По  допомогу медики  швидкої звернулися до МНС і поліції, адже  вага чоловіка –  296 кг і живе він в 5-тому поверсі  з вузькими сходами.

 За словами очевидця, 10 співробітників екстренних служб 102,103,101 спускали його  вниз, щоб  якомога швидше доставити в реанімацію.

“Спасибі величезне всім тим, хто не залишив чоловіка один на один з бідою і знайшли вихід і рішення в складній ситуації! Увесь будинок спостерігав за порятунком сусіда. Люди плакали,  побачивши як стільки людей, борються за життя простої людини і жителя нашого міста”, – написав Єгор Пархоменко.

Чоловік переконаний, що суспільство  і керівництво служб, які брали участь у порятунку хворого, мають знати про такі героїчні дії. 

До слова, у столиці депутати вкрай скрупульозно розглядають реформу протитуберкульозних медзакладів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...