Швидка допомога для труб. “Київтеплоенерго” отримало спецтехніку для оперативної ліквідації аварій

Автор: Галина Ворона
12:43 27.01

Столичне теплопостачальне підприємство “Київтеплоенерго” отримало від американського агентства з міжнародного розвитку USAID три аварійно-ремонтних автомобілі та пересувну діагностичну лабораторію для оперативного виявлення та усунення аварій на тепломережах міста. Таким чином, комунальники зможуть швидше відновлювати теплопостачання до помешкань після аварій на мережах та поліпшити якість послуг для киян.

Швидка допомога для труб. “Київтеплоенерго” отримало спецтехніку для оперативної ліквідації аварій

Як повідомляє КМДА, загальна вартість допомоги від USAID складає 735 000 доларів.

Під час церемонії передачі авто мер столиці Віталій Кличко зауважив, що 87% тепломереж Києва – вкрай зношені, бо в їх ремонт і заміну десятиліттями не вкладали коштів.

Тому, особливо під час опалювального сезону, у нас виникає багато аварій. Допомога, яку надає USAID, дозволить «Київтеплоенерго» оперативно виявляти й усувати аварійні пошкодження на тепломережах та поліпшить якість послуг для киян”, – сказав Кличко.

Аварійні машини укомплектовані сучасним копальним, ріжучим та зварювальним обладнанням, а також переносним генератором, електроінструментом, захисним обладнанням, секціями трубопроводу та клапанами. Пересувна лабораторія дає змогу неінвазивно діагностувати, які ділянки системи мають найвищий ризик пошкодження та потребують профілактичного ремонту.

За допомогою даних автомобілів “Київтеплоенерго” зможе відновлювати теплопостачання для споживачів у середньому на 2,5 години швидше, тим самим скорочуючи час відключень, зменшуючи втрати, експлуатаційні витрати та покращуючи якість послуг з теплопостачання.

Читайте також: Як уникнути платіжок-“аномалій” за опалення: поради від Київтеплоенерго

Нагадаємо, киянам пояснили, чому нарахування за опалення зросли при тому самому тарифі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...