Шоумен Дурнєв засудив телеканал “ТЕТ”: що відбувається

Автор: Тетяна Сененко
13:00 07.11.2021

Печерський районний суд Києва став на бік українського шоумена Олексія Дурнєва, який судився зі своїм колишнім каналом «ТЕТ». Феміда визнала недійсними чотири свідоцтва на торговельну марку «Дурнев», «Дурнєв», «Дурнєв+1», «Дурнев+1», які належать приватному акціонерному товаристві «Телекомпанія «ТЕТ» і у назві яких використовується прізвище телеведучого.

Шоумен Дурнєв засудив телеканал “ТЕТ”: що відбувається

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на рішення від 16 вересня.

У травні 2020 року позов до суду подав український шоумен і колишній ведучий телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв. У позові сказано, що 26 вересня 2017 року Дурнєв подав заявку до Українського інституту інтелектуальної власності (Укрпатент) на реєстрацію знака для товарів і послуг «Доктор Дурнев».

Згодом Укрпатент відповів телеведучому, що не може провести вказану реєстрацію. Все через те, що заявлене словесне позначення є дуже схожим настільки із тим, яке офіційно закріплене за телеканалом «ТЕТ».

Читайте також: Журналістка заявила про тиск на телеканал та ультиматуми з боку Офіса президента

Річ у тім, що 18 січня 2013 року телеканал подав чотири заявки на реєстрацію свідоцтва на торговельну марку під назвами «Дурнев», «Дурнєв», «Дурнєв+1», «Дурнев+1». У підсумку 10 лютого 2014 року така реєстрація відбулася і «ТЕТ» став власником вказаних чотирьох свідоцтв.

Нагадаємо, раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала ТОВ «ТРК «Студія 1+1» за порушення вимог українського мовного законодавства під час трансляції телесеріалу «Кухня».

Великий Київ у Google News

підписатися