“Шоу на крові”. Українські команди збираються брати участь в проданій росіянам Лізі Сміху

23:52 21.01

Нещодавно стало відомо, що українська передача «Ліга сміху» була продана 95-кварталом російському телеканалу СТС. Кастинги в російську «Лігу сміху» розпочнуться вже 25 січня. І в цьому кастингу візьмуть участь три українські команди з вищих навчальних закладів Харкова, Одеси та Запоріжжя

“Шоу на крові”. Українські команди збираються брати участь в проданій росіянам Лізі Сміху

Як зауважує народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Ірина Фріз у своєму відео-зверненні, правоохоронні органи мають ретельно вивчити ситуацію щодо залученості керівників ВНЗ щодо підготовки або фінансування команд, які відправляться до Москви для участі в Лізі Сміху. 

За словами депутатки, в  кастингу разом з іншими командами візьмуть участь дві команди з території ДНР.
 
“Очевидно,  що російська «Ліга сміху» таким чином спробує легалізувати в м’який спосіб ДНР. Російська пропаганда обов’язково подасть інформацію про спільну участь в цьому шоу українських команд разом з командами з ДНР. Москва намагатиметься виступити таким собі миротворцем і посередником в цьому процесі”, – застерігає Фріз.
 
Парламентарка  направила звернення до правоохоронних органів та Кабміну щодо надання роз’яснення стосовно участі українських громадян в складі українських команд у цьому «шоу на крові», яке відбуватиметься у Москві.
 
“Хочу нагадати, що в Україні вже 7 років не до сміху – адже ми сьомий рік ведемо війну з Росією, яка напала на нашу державу. Ми категорично проти такого брутального відношення до тисяч і тисяч життів, які були віддані за нашу незалежність і суверенітет! Маємо зупинити цей шабаш на крові!”, – закликала представниця “Європейської Солідарності”.
 
Нагадаємо, кілька днів тому стало відомо, що аналог української гумористичної програми “Ліга Сміху”, автором якої є студія “Квартал 95”, скоро стартує на російському телеканалі СТС. 
 
Про те, що «95 квартал» продав Росії продукт, в якому братимуть участь команди з так званої «ДНР»,  заявляв народний депутат  фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв. За його словами,   фактично бізнес Зеленського працює на ворога і терористів.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...