Бізнес Зеленського працює на країну-агресора і на терористів, – Ар’єв

17:06 20.01.2021

«95 квартал» продав Росії продукт, в якому братимуть участь команди з так званої «ДНР», тобто фактично бізнес Зеленського працює на ворога і терористів.

Бізнес Зеленського працює на країну-агресора і на терористів, – Ар’єв

Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook.

«Не вперше «95 квартал» продає Росії свій продукт, а потім Зеленський отримує з цього прямі дивіденди, які відображені в декларації. Так було минулого року. Вперше «95 квартал» продав Росії продукт, в якому братимуть участь команди з так званої «ДНР», а гроші від продажу у вигляді дивідендів знову отримає Зеленський!», – написав Ар’єв.

Він зауважив, що фактично бізнес президента України працює і на ворога, і на терористів одночасно. Як доказ депутат опублікував список учасників кастингу проекту у Росії.

«Я не думав, що побачу цю ганьбу. І слово «зрада», попри все забарвлення, сюди, на жаль, підходить якнайкраще», – додав депутат.

Нагадаємо, аналог української гумористичної програми “Ліга Сміху”, автором якої є студія “Квартал 95”, скоро стартує на російському телеканалі СТС. Дві команди з окупованого Криму та дві з “днр” подали заявку на участь в російській “Лізі сміху”.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин