Шон Пенн відвідав заповідник “Софія Київська” (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
19:05 01.07

До Києва вдруге з початку повномасштабної війни завітав голлівудський актор та режисер Шон Пенн, аби на власні очі побачити наслідки руйнування злочинів рф в Україні.

Шон Пенн відвідав заповідник “Софія Київська” (ФОТО)

У своєму щільному графіку він знайшов можливість відвідати Національний заповідник “Софія Київська”, повідомляється на сторінці заповідника у Facebook.

Гостей зустріли генеральний директор заповідника Неля Куковальська і її заступник Вадим Кириленко. Після ознайомлення з архітектурним ансамблем національної святині гості поспілкувалися у Будинку митрополита.

Варто відмітити, режисер знімає документальний фільм про російсько-українську війну. А також постійно підтримує Україну і, зокрема, військових льотчиків. Саме він ініціював збір коштів на 2 ескадрильї винищувачів та підготовку українських пілотів до польотів на F-16.

Нагадаємо, днями Шон Пенн знову приїхав до Києва, щоб відвідати Бучу та Ірпінь. Артист вже був в Україні: в перший день російського вторгнення, 24 лютого, він приїхав до Києва. Через деякий час він відвідав Львів.

Як повідомлялося, в Києві пончична продаватиме смаколики з іменем Шон Пенна.

Великий Київ у Google News

підписатися