Школярам пропонують розраховуватись за обіди картками. Чекаємо на біткоїн

Автор: Микита Мухомор
16:07 04.02

В одній столичній гімназії ініціювали перехід на безготівковий спосіб оплати харчування у шкільному буфеті та їдальні. Для цього батькам пропонують створити спеціальну карту Приватбанку та навіть зробили покрокову інструкцію з її оформлення.

Школярам пропонують розраховуватись за обіди картками. Чекаємо на біткоїн

Про це повідомляється у сюжеті телеканалу “Київ”.

Мова йде про гімназію №283, яка розташована у Деснянському районі міста на вул. Костянтина Данькевича, 13.

Так от, батьки школярів почали публікувати у мережі фотографії шкільного оголошення з таким змістом: 

Згідно з повідомленням, починаючи з березня місяця учням більше не вдасться оплачувати свої обіди готівкою. Натомість батьків просять оформити дітям “карту Юніора – картку для харчування”, а нижче описали її особливості та алгоритм створення рахунку. 

Катерина Шестакова, президентка Асоціації підприємств з організації харчування в навчальних закладах, пояснила, що механізм оплати харчування в школах – справа добровільна.

За її словами, оплата терміналом була введена для зручності батьків та дітей, оскільки готівка є осередком розмноження бактерій та додатковим фактором ризику в умовах пандемії.

Вона зазначила, що цей процес є добровільним, а тому можна користуватись послугами не тільки Приватбанку, а й інших фінансових установ. 

Наостанок Катерина Шестакова підкреслила, що головна ідея нововведень – перейти на безготівкові розрахунки, адже для дітей це безпечніше з точки зору санітарно-гігієнічних норм.

Нагадаємо, нещодавно міська влада змінила умови фінансування дитсадків. Відтепер харчування дітей у дошкільних закладах із цього року повністю будуть платити батьки. 

До слова, кияни без ентузіазму сприйняли цю новину і почали вимагати від міської влади зниження ціни на дитячі обіди та сніданки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...