Школи відкриваються після локдауну: чи продовжать навчання на літо

Автор: Марія Супрун
13:39 30.04

Наступної середи, 5 травня, в столиці відкриють після локдауну всі школи та садки. Чи продовжать навчальний процес у школах на літо?

Школи відкриваються після локдауну: чи продовжать навчання на літо

Про це мер Києва Віталій Кличко розповів під час онлайн-брифінгу.

За його словами, навчальний процес закінчиться, як зазвичай, наприкінці травня.

«5 травня в Києві відновлять навчальний процес у школах, садках, закладах професійно-технічної освіти, коледжах і вищих навчальних закладах. Відкриють усі 428 шкіл столиці та 572 дитячі садочки. Також зазначу, що навчальний процес у школах Києва не подовжуватимуть на літо. Учні, як і зазвичай, завершать навчальний рік наприкінці травня. Оскільки під час локдауну заняття відбувалися дистанційно, за затвердженою програмою», – сказав Кличко.

Він зауважив, що всі керівники навчальних закладів столиці отримали наказ щодо посиленої дезінфекції і регулярного провітрювання приміщень.

«Хочу окремо звернутися до батьків. Будьте уважними до здоров’я своїх дітей. За перших симптомів захворювання –  звертайтеся до сімейного лікаря. І пояснюйте дітям необхідність дотримання простих, але таких важливих правил.  Бо, як бачимо, вірус став більш агресивним і до дітей. Багато з них почали хворіти у більш тяжкій формі і з ускладненнями», – наголосив мер Києва.

Нагадаємо, Київ з 1 травня починає поступово виходити з локдауну, але у місті посилять контроль за дотриманням карантинних правил – особливо на Великдень. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...