Школи, транспорт, торгівля. Київщина вводить додаткові обмеження

Автор: Галина Ворона
16:56 02.04

Київщина слідом за столицею прийняла рішення про додаткові протиепідемічні заходи, які будуть діяти з 5 по 9 квітня.

Школи, транспорт, торгівля. Київщина вводить додаткові обмеження

Як повідомляє пресслужба Київської ОДА, таке рішення прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

Нарада проходила у онлайн-режимі за участі голови області Василя Володіна та керівників громад Київщини.

За словами Василя Володіна, ситуація з захворюваністю на COVID-19 у всіх районах і громадах Київщини складається по-різному, найбільш високі показники інфікування на COVID-19 реєструють серед жителів Білоцерківського, Бучанського, Бориспільського районів. А є такі райони, де епідемічна ситуація не настільки напружена. В об’єднаних громадах ситуація також дуже різна.

Відтак обласна комісія з питань ТЕБ і НС рекомендує окремим територіям Київщини такі заходи з 5 по 9 квітня залежно від епідемічного стану:

  • призупиняти освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності;
  • з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин: із 07:00 по 10:00, із 16:00 до 20:00;
  • здійснювати перевезення пасажирів у кількості 50 відсотків, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу i визначена в його реєстраційних документах;
  • проінформувати жителів Київщини про зміни в графіках перевезень;
  • запровадити закладам торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

“Ще раз наголошую: кожна громада має окремо приймати рішення про застосування заходів, передбачених цим протоколом, оцінюючи ситуацію на своїй території. Прошу з розумінням ставитися до вжитих заходів та продовжувати дотримуватися протиепідемічних норм. Завдяки цьому ми зможемо мінімізувати дискомфорт наших жителів і зменшити завантаженість госпітальних баз”, – додав Василь Володін.

Читайте також: Готуємось до гіршого. В Україні виявили штам COVID-19, агресивніший за “британський”

Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ з понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Вони будуть діяти, як мінімум, до 16 квітня. Але їх можуть продовжити.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...