Школи та садочки: скільки було побудовано та які плани на 2021 рік

00:11 05.01

За останні кілька років у Києві збудували або повністю реконструювали 9 шкіл та 31 дитсадок.

Школи та садочки: скільки було побудовано та які плани на 2021 рік

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади в 2020 році.

За шість років фінансування освітньої сфери зросло у більш як 4 рази. Із 5 млрд грн у 2014 році до майже 22 млрд у 2020 році. За ці роки ми побудували або повністю реконструювали в столиці 9 шкіл та 31 дитячий садок. Створили понад 17 тисяч місць у садочках“, – сказав Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що за 2020 рік в столиці відкрили 4 дитячих садочки: один повністю побудували “з нуля”, а інші три дитсадки пережили повну реконструкцію. Ще один дитячий садочок з’явився– на Троєщині, на вулиці Радунській.

Кличко зазначив, що було відновлено роботу 19 груп у працюючих нині садках (близько 360 місць). Також надбудували поверх і здійснили реконструкцію у гімназії № 315 в Дарницькому районі столиці.

Наступного року ми плануємо знову виділити рекордну суму на освіту – 24,4 млрд грн. Це на 3 млрд грн більше, ніж цього року”, – наголосив Віталій Кличко.

Зокрема, у 2021 році місто гарантує збільшення заробітної плати освітянам. Так, на розвиток дошкільної освіти планують спрямувати 6,2 млрд грн. На будівництво нових садків та шкіл, реконструкцію та ремонт існуючих – 792 млн грн.

Мер впевнений, що цього року у столиці завершать добудови у двох школах, а також надбудову поверху в одній із гімназій. Крім того, буде здійснено реконструкцію чотирьох садочків і розпочнуть проектування будівництва нових шкіл.

 

Читайте також: Було місце для безхатченків, а тепер яскравий дитсадок: новий заклад на Відрадному (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...