Школи і дитсадки Ірпеня обладнали “тривожними кнопками”

13:52 05.11.2020

Батьки у Ірпені можуть бути спокійними за своїх дітей, поки ті знаходяться в навчальних закладах, адже всі школи, ліцеї, дитячі садочки, центр позашкільної освіти, спортивна школа, Ірпінський економічний коледж — обладнано кнопками тривожного виклику групи швидкого реагування Муніципальної варти.

Школи і дитсадки Ірпеня обладнали “тривожними кнопками”

Як повідомляє місцева муніципальна варта, “тривожні кнопки”  встановлені в рамках міської програми “Безпечне місто Ірпінь” задля посилення режиму безпеки в освітніх закладах.

Стаціонарні кнопки тривожного виклику знаходяться у відкритому доступі в приміщеннях закладів, також у персоналу є зручна переносна кнопка-брелок, яка повсякчас під рукою.

Скористатися ними можна у разі проникнення в приміщення сторонніх агресивних людей, виникнення ситуації, яка може загрожувати здоров’ю та спокою учнів і вчителів, при спробах крадіжки матеріальних цінностей, псування комунального майна та в інших надзвичайних ситуаціях, вказаних на інформаційних табличках під кнопкою. Протягом 5-10 хв. на місце виклику прибуде екіпаж групи реагування.

Всього таких пристроїв (стаціонарних + мобільних) встановлено 38 шт., з них в закладах середньої освіти – 18 шт., дошкільної освіти – 16 шт., позашкільної освіти – 4 шт.

Слід також зазначити, що близько місяця назад аналогічні прибори з’явились у громадських місцях Ірпеня: на міській набережній (біля спортивної алеї), у сквері Миру і Сидорука, а також у парках “Незнайка” (доріжка входу в парк зі сторони “ЕКО-маркету”), “Покровський” (неподалік входу в парк зі сторони вул. Котляревського), “Письменників” (поблизу постового вагончику в центральній частині парку).

Будь-яка людина, що опинилась у небезпеці, стала свідком правопорушень та потребує інформації чи допомоги, зможе підійти до пристрою яскраво-помаранчевого кольору з написом “SOS” та інформаційною табличкою під ним і натиснути на кнопку.

Виклик надійде на пульт Муніципальної варти, на зв’язок вийде черговий і направить групу швидкого реагування, або, за потреби, інші служби – поліцію, медиків, рятувальників тощо.

 

Нагадаємо, у столиці за три роки всі дитячі сади і школи оснастили “тривожними кнопками”. Такі заходи безпеки впровадили також на 12 зупинкових комплексах та ще чотирьох громадських місцях.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...