Школа у густонаселеній Дарниці “підросла” і оновилась. В ній додалось понад 500 місць

18:28 11.10

У Дарницькому районі закінчують реконструкцію гімназії № 315 із надбудовою 4-го поверху. Завдяки ще одному поверху потужність закладу збільшилась на 24 класи, або 540 учнів. Тут з’явились 18 нових великих кабінетів та 6 кабінетів для поділу класів на групи. Таким чином у щільно забудованому районі можна перебудувати 11 шкіл збільшити у них кількість місць на 6 тисяч.

Школа у густонаселеній Дарниці “підросла” і оновилась. В ній додалось понад 500 місць

Як повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, роботи тривали майже 5 місяців – із травня цього року, і вже в кінці жовтня об’єкт планують здати в експлуатацію.

Окрім надбудови 4-го поверху, будівлю реконструювали: замінили вікна, мережу освітлення, систему опалення, встановили сучасну пожежну сигналізацію та систему вентиляції. Також утеплили фасад, який тепер прикрашають зображення прапорів держав, мови яких вивчають у гімназії.

Загалом на реконструкцію гімназії № 315 з бюджету міста витрачено майже 60 млн грн, а також 20 млн грн – із державного бюджету за програмою «Спроможна школа”, – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що таке архітектурне рішення – надбудова поверхів навчальних закладів – є актуальним для щільно забудованих районів міста. Тільки в Дарницькому районі можливо перебудувати ще 11 шкіл за типовим проєктом реконструкції, що дасть можливість збільшити потужність закладів на додаткові шість тисяч місць.

Читайте також: У Києві будують перший «Мотузковий парк» на подвір’ї школи (ФОТО)

Нагадаємо, Міносвіти хоче відправити школи на онлайн-навчання.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...