Уроки музики в школах стануть сучаснішими. MONATIK став обличчям проєкту

09:23 30.07.2020

Щоб зробити музичні уроки цікавими та захопливими для сучасних дітей, а також допомогти вчителям творчо готуватись до них, стартував проєкт “Безцінні уроки музики”. Обличчям проєкту став відомий співак, саунд-продюсер популярних хітів сучасності MONATIK.

Уроки музики в школах стануть сучаснішими. MONATIK став обличчям проєкту

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Мета цього проєкту – вдихнути нове життя в предмет музичного мистецтва, зробити його сучасним, а головне – цікавим для учнів.  У межах проєкту буде створено вебплатформу (сайт), на якій вчителі музичного мистецтва зможуть знайти цікаві ідеї та практичні матеріали для своїх уроків”, – розповіла заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій.  

Дослідження серед школярів 2-7 класів України показало, що лише 45% учнів подобаються уроки музичного мистецтва в школі, 43% вважають їх сучасними та модними. І лише 26% сприймають уроки музики як важливі у порівнянні з іншими дисциплінами.

Наразі стартує перший етап проєкту – збір цікавих ідей та матеріалів від педагогів, методистів, музикантів та всіх охочих популяризувати музичне мистецтво серед школярів. Він триватиме до 30 листопада 2020 року. Поділитися своїми напрацюваннями можна, зареєструвавшись на сайті проєкту за посиланням.

Найкращі конспекти, методики та вправи будуть опубліковані на сайті проєкту. Скористатися досвідом колег викладачі музики по всій Україні зможуть вже у новому навчальному році. Восени 2020 року планують провести презентацію сайту з готовими матеріалами. Усі конспекти будуть адаптованими як для дистанційного викладання, так і для звичайного формату роботи у школі.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, Київ напрацював також кілька сценаріїв відновлення навчального процесу – 7 серпня група фахівців представить план дій щодо початку цього навчального року в школах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...