Щоденник війни: презентовано другу серію проєкту, присвячену жителям Макарова

Автор: Марія Супрун
01:33 23.09.2022

Опублікована друга серія проєкту “Щоденник війни”, який Київщина запустила на День Незалежності. Цикл розповідає про героїчний спротив жителів Київщини рашистській навалі. 

Щоденник війни: презентовано другу серію проєкту, присвячену жителям Макарова
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє “ВК”, друга серія присвячена жителям Макарова та опублікована на офіційному Youtube-каналі голови Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулеби.

Селище Макарів розташоване за 50 кілометрів від Києва. Протягом березня, коли війська рф наступали на північний захід від столиці, цей населений пункт перебував під постійними обстрілами.

У відео розповідають про евакуацію населення, доставлення гуманітарної допомоги для місцевих та звільнення селища від російських військових.

Мета проекту – розповісти про героїчний спротив жителів громад Київщини під час наступу російської армії.

Нагадаємо, кожна серія проєкту “Щоденник війни” триває 10-20 хв і коротко розповідає історію окремого населеного пункту Київської області від початку повномасштабного опору і дотепер. Першу серію про село Мощун презентували до Дня Незалежності. Зараз вийшла про Макарів, а у третій серії буде йтися про Іванків, зокрема, про роботу навідників, яку виконували жителі громади, та взаємодопомогу. 

Великий Київ у Google News

підписатися