Щоб заболіло: МВС вимагає збільшити штрафи за роботу розважальних закладів у комендантську годину

Автор: Оксана Тупальська
11:45 12.10.2023

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко вимагає значно збільшити штрафи для ресторанів за роботу у комендантську годину. Урядовий законопроект про це уже підготували.

Щоб заболіло: МВС вимагає збільшити штрафи за роботу розважальних закладів у комендантську годину

Документ допоможе внести зміни до адміністративного кодексу щодо відповідальності власників суб’єктів господарювання та ФОПів за роботу нічних закладів, ресторанів у комендантську годину, зазначив міністр. 

Також пропонують більш чітко визначити повноваження поліції під час накладення таких штрафів. 

“Ми пропонуємо, щоб штрафи становили 34-170 тис. гривень за перше порушення, і за повторні порушення протягом року – 340-680 тис. гривень. Але це на розгляд законодавців і я думаю, що найближчим часом Рада це розгляне”, – сказав міністр.

Про безсилля поліції у боротьбі з нічними розвагами “ВК” розповідав раніше – у перші дні жовтня столичні журналісти навідувалися до ресторану Boho, де з весни щоночі танці до впаду, гучна музика та алкогольні розваги. 

Тоді у поліції офіційно повідомили, що за результатами візиту 1 жовтня 2023 року склали новий протокол. і на його підставі закладу загрожує від 6800 до 13600 гривень штрафу. Це був не перший нічний виклик поліції до установи. 

За нашити підрахунками, щоб покрити таку суму штрафу, ресторану на Печерську достатньо обслужити компанію з трьох людей. 

Великий Київ у Google News

підписатися