Уже не вперше: чи змотивує поліція ресторан на Печерську не працювати під час комендантської години

Автор: Оксана Тупальська
14:28 02.10.2023

У вихідні столичні поліцейські навідалися вночі до ресторану Boho на Печерську. Причина – отримали від журналістів відео з нічних гулянь у закладі. Адміністрацію оштрафували. Однак чи стримає це установу від наступних нічних заробітків від караоке-бару?

Уже не вперше: чи змотивує поліція ресторан на Печерську не працювати під час комендантської години

Як можна побачити з соцмережі установи, розташованої на Федорова, 4, це не перше порушення закладом комендантської години. 9 серпня 2023 року, коли у Києві ще діяли обмеження роботи ресторанів до 22.00, Boho вибачався, що не встиг завершити роботу до визначеної години.

Про ймовірне нове порушення Boho комендантської години дещо пізніше, 18 серпня 2023 року повідомляв СтопКор. Тоді розповідали, що серед відвідувачів закладу помітили осіб, дуже схожих на поліцейських, які чатують у Київському метрополітені. 

“Вдалося встановити й особистості відпочивальників: зйомку здійснював оперуповноважений Управління поліції в метрополітені ГУ НП у м. Києві Берестенко Михайло Олександрович, а відео було опубліковане на сторінці оперуповноваженого Управління поліції в метрополітені ГУ НП у м. Києві Михайла Тригуба у нічний час доби та під час комендантської години, тобто після 00:00”, – повідомляв 18 серпня СтопКор.

Почули в закладі тієї ночі і російські пісні, які офіційно заборонені в Україні.

Фото: СтопКор

Тепер же, у поліції офіційно повідомили, що за результатами візиту 1 жовтня 2023 року склали новий протокол. і на його підставі закладу загрожує від 6800 до 13600 гривень штрафу.

Кореспондент «ВК» вирішив поцікавитися особливостями роботи ресторану та побачив чек однієї відвідувачки, яка за 2 місяці до повномасштабного вторгнення замовляла в нічному закладі 3 страви – трохи м’яса, локшину та картоплю з сиром. До них – трохи алкоголю. Заплатила жінка за такий наїдок трохи більше як 4 тисячі гривень.

Відтак, щоб оплатити максимальних штраф за порушення, для Boho достатньо обслужити компанію з 4-ох осіб – і витрати на штраф покриті.

Зі світлин, які раніше з’являлися в мережі, можна побачити, що установа має просторі площі для візиту відвідувачів

Зі світлин, які раніше з’являлися в мережі, можна побачити, що установа має просторні площі для візиту відвідувачів

Публікації з офіційним вибаченням за останній інцидент на ФБ-сторінці ресторану цього разу немає.

Роботу закладу під час комендантської години помітив журналіст Української правди Михайло Ткач. У ніч з суботи на неділю, 1 жовтня, він записав відео біля ресторану та показав, що там припарковано багато автомобілів та під’їжджають таксі.

«20 людей стояли біля входу до цього клубу після настання комендантської години», – сказав Ткач.

Він додав, що 2 екіпажі поліції відмовилися перевіряти заклад.

«Вони сказали, що зараз прийдуть представники воєнкомату і відомо що щодо нас будуть робити – коли ще не знали, що ми журналісти – однак по відношенню до відвідувачів цього клубу вони цього не роблять», – сказав Ткач.

Журналіст додав, що за його даними в клубі влаштовують нічні гулянки з весни.

Нагадаємо, відповідно до рішення Ради оборони міста Києва заклади громадського харчування можуть працювати лише до 23:00. На початку вересня поліція Еиєва повідомляла, що протягом доби 4 вересня правоохоронці перевірили 353 заклади харчування у Києві, яким з початку осені дозволили працювати довше і казали, що порушень не виявили.

Великий Київ у Google News

підписатися