Щоб у метро під час тривог було комфортніше – у 2024 пропонують ремонт станцій підземки та розбудову укриттів

Автор: Оксана Тупальська
11:30 10.12.2023

На станціях столичного метрополітену у наступному році має стати комфортніше. Це передбачають плани розбудови, які ще мають погодити у Київраді.

Щоб у метро під час тривог було комфортніше – у 2024 пропонують ремонт станцій підземки та розбудову укриттів
оренда квартири Київ

Оскільки після початку повномасштабного вторгення станції підземки служать одночасно для руху пасажирів та в якості сховку містян під час повітряних тривог, їх виріщили привести до кращого вигляду. 

“У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні постала гостра потреба в організації та забезпеченні захисту населення від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів, з метою запобігання та ліквідації наслідків, які загрожують життю та здоров’ю людей у мирний та воєнний час”, – зазначають про необідність проведення робіт автори проекту Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2024-2025 роки..

Окрім капремонту на діючих станціях метрополітену, пропонують також побудувати відокремлені укриття, якими зможуть користуватися як пасажири, так і працівники метрополітену. Про деталі будівництва не розповідають. 

Відомо однак, що на будівництво відокремлених об’єктів планують закладати кошти:

  • на Оболонсько-Теремківській лінії – 10 млн грн
  • на Сирецько-Печерській лінії – 20 млн грн

Фінансувати пропонують з бюджету Києва на 2025 рік, у 2024 році витрачати кошти на такі роботи наміру не мають. 

Нагадаємо, З 9 грудня у зв’язку з необхідністю термінового проведення ремонту на перегінному тунелі поїзди Оболонсько-Теремківською лінією курсуватимуть лише між станціями «Героїв Дніпра» та «Либідська». 6 станцій закриють на ремонт. 

Великий Київ у Google News

підписатися