Щоб отримати гроші замість “Пакунку малюка”, слід відкрити спеціальний банківський рахунок

Автор: Любава Лисичкіна
23:07 09.07

“Пакунок малюка” було запроваджено 2018 року, станом на початок року було видано близько 700 тис. таких пакунків.

Щоб отримати гроші замість “Пакунку малюка”, слід відкрити спеціальний банківський рахунок

Про це заявив керівник Державної служби України у справах дітей Петро Добромільський.

“На сьогодні розмір грошової компенсації становить 7 689 грн. Витратити кошти можна в магазинах, список яких розміщений на сайті Мінсоцполітики”, – повідомив чиновник.

За словами очільника відомства, отримати грошову компенсацію можуть тільки ті батьки, які не отримали “Пакунок малюка” в натуральній формі в пологовому будинку або органі соціального захисту.

Що потрібно зробити

  • Одному з батьків дитини потрібно особисто звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку і відкрити спеціальний рахунок “Пакунок малюка”.
  • IBAN цієї картки потрібно зазначити в заяві та разом із необхідними документами подати до органу соцзахисту, або ЦНАПу, або онлайн через сервіс “єМалятко” за посиланням: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko.
  • Родини, які відкрили звичайний банківський рахунок, мають звернутися до відділення ПриватБанку для відкриття спеціального рахунку “Пакунок малюка” та надати його реквізити до органу соцзахисту.

Відомо, що Міністерство соціальної політики України затвердило скоригований вміст “Пакунка малюка”, в якому збільшено кількість товарів, що мають попит, зокрема багаторазові вологостійкі пелюшки та теплий одяг для немовлят, а також збільшено розмір пледа-ковдри для зручнішого використання та зменшено кількість одягу маленького розміру, з якого діти швидко виростають. Вартість “Пакунка малюка” збільшилася до 7 689 грн у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму.

Відомо, Центр дитячої кардіології і кардіохірургії потребує допомоги на відновлення дитячого корпусу після вчорашньої атаки.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин