Щедрий вівторок: Всеукраїнський день добрих справ відбудеться у столиці

Всеукраїнський день добрих справ – Щедрий вівторок -  відбудеться у столиці 29 листопада.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Організатори зазначають, що Щедрий вівторок не має конкретного формату чи плану дій. Він об’єднує людей та організації навколо благодійності та добрих справ. Долучитися може кожен охочий. Зокрема, поділитися часом і талантом, грошима чи інформацією.

Цьогоріч у рамках Щедрого вівторка відбудуться Фестиваль добрих справКарта добра та креативні колаборації. Зокрема, можна створити власну акцію або підтримати вже наявну.

Читайте також: Велична скульптуру з живописними, цифровими та анімаційними роботами: нова виставка у Києві

Участь у проекті беруть діти та школи з усієї країни. Навчальні заклади мають змогу влаштувати урок доброти, організувати добру акцію разом із класом, відвідати Школу благодійності, а також долучитися до Марафону добрих справ від Національного банку України. 

Цього року гроші збиратимуть на придбання пакунків для немовлят, які з’являться на світ цієї зими. Волонтери планують зібрати 1 175 000 грн, завдяки яким 500 мам і малюків отримають теплі речі: зимовий конверт у візочок, зігрівальні ковдри та дитячі грілки.

Додатково. Щедрий вівторок (Giving Tuesday) виник у 2012 році у США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Він був створений із простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи.