Шахраї винайшли новий спосіб наживатися на родинах полонених

Автор: Галина Ворона
21:25 24.02

Шахраї вигадали новий спосіб наживатися на родинах полонених. Для цього вони навіть зламують сторінки посадових осіб державних органів у соціальних мережах.

Шахраї винайшли новий спосіб наживатися на родинах полонених Фото: ілюстративне з відкритих джерел
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець.

За його словами, зловмисники звертаються до родин військовополонених, пропонуючи за грошову винагороду “включити” їхніх рідних до списків на обмін або “прискорити” процес обміну конкретного військовослужбовця.

На жаль, нещодавно шахраї зламали акаунти працівників Офісу Омбудсмана. Недоброчесні нібито від імені цих працівників надсилали “прохання” позичити певну суму грошей громадянам, з якими відбувалося спілкування щодо їхніх звернень до Секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини”, – розповів Дмитро Лубінець.

Він підкреслив, що працівники його інституції сумлінно виконують свої посадові обов’язки в умовах воєнного стану та ніколи не висловлювали до заявників будь-яких прохань, зокрема й грошового характеру.

Він застеріг шахраїв від таких дій та попросив родичів військовополонених бути обережними та пам’ятати, що зловмисники можуть вигадувати нові способи нажитися на людському горі.

Читайте  також: «Ваш родич у біді»: як не потрапити на гачок шахраїв

Раніше “ВК” розповідав, як реагувати на шахраїв, які інформують про блокування вашої банківської картки.

Великий Київ у Google News

підписатися