Сервіс велопрокату у Києві змінив назву, додаток та ціну – як скористатися

13:11 03.07.2020

За два роки понад 75 тисяч разів кияни та гості міста скористалися послугами громадського велопрокату. Цього року сервіс прокату велосипедів Nextbike здійснив ребрендинг: змінив назву на Bikenow, запустив новий додаток та знизив вартість разової поїздки до 20 грн за 30 хвилин.

Сервіс велопрокату у Києві змінив назву, додаток та ціну – як скористатися
Світлодіодне освітлення

Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

У Києві стрімко набуває популярності система громадського велопрокату, яку ми разом із інвесторами проекту презентували два роки тому. І якщо два роки тому ми починали з 33-ох станцій прокату, то сьогодні їх вже 302. Значно збільшилась і кількість велосипедів, що можна взяти на цих станціях. Їх вже  більше тисячі одиниць. А буквально за тиждень-два, як запевнили інвестори, вони завезуть іще тисячу таких байків”, – сказав Кличко.

Мер столиці також показав коротке відео з одного з таких пунктів прокату.

Українська система громадського велопрокату у Києві Bikenow офіційно стартувала 2 липня. Як зазначається на сторінці сервісу у Facebook, всі абонементи будуть діяти за звичними багатьом користувачам тарифами. Кожні 30 хвилин кожної поїздки – безкоштовно. Умови діють до кінця сезону та починають працювати з наступного тижня від 06.07.2020. Деталі на сайті.

“Ми ще доробляємо додаток, розбираємо скарги та пропозиції та поки знаходимось у режимі тестування, тому просимо прийняти та пробачити всі негаразди, які можуть статися”, – йдеться в повідомленні.

Скористатися послугою дуже просто:

1. безкоштовно скачайте мобільний додаток bikenow
2. пройдіть просту реєстрацію і прив’яжіть банківську карту
3. виберіть найближчий до вас транспорт, почніть оренду і насолоджуйтеся зручністю і свободою пересування
4. припаркуйте транспорт відповідно до правил в відведеному для цього місці – спеціальної стоянки для велосипедів сервісу

Нагадаємо, міська влада кілька років тому розпочала і продовжує облаштовувати велодоріжки у столиці. Сьогодні  їх сумарна довжина  – майже 100 км.  Ще 17 км – загальна довжина смуг громадського транспорту, де, в рамках експерименту, дозволений рух на велосипеді. І на всіх вулицях, які оновлюють у столиці, облаштовують велодоріжки.

Великий Київ у Google News

підписатися