Секс і Київ осінній. Як осінь впливає на ваше сексуальне життя

17:04 04.09

Дослідження стверджують, що восени рівень тестостерону – гормону, що асоціюють з сексуальним потягом – вищий, ніколи будь-коли. Що ще в наших тілах та поведінці змінюється з приходом золотої пори року і чи обіцяють ці зміни нам більше задоволення? З’ясовує “Великий Київ”.

Секс і Київ осінній. Як осінь впливає на ваше сексуальне життя

Вище, більше, сильніше

Листя може падати, але що з лібідо?

За нього можна не переживати, адже осінь – це пора, коли рівень тестостерону вищий, ніж в будь-який інший час року. І так, це стосується і жінок також.

Жінки видаються привабливішими для чоловіків

Вважається, що восени талія жінок стає товстішою, ніж в інші пори роки. Це пов’язують з сезонним підвищенням рівня тестостерону, йдеться в дослідженні Університету Саймона Фрезера.

загрузка...

Зазначається, що саме тоді жіночі тіла видаються чоловікам більш привабливими, в холодні пори року.

Одна теорія полягає в уже вищезгаданому підвищенні рівня тестостерону.

Читайте також: Секс і Київ. Де закінчується “сексуальна свобода” і починається “несвобода”?

Згідно з другою, відіграє свою роль ефект “контрасту”. Мова йде про загальну кількість одягу в літній час, та про те, що його стає дедалі більше в холодні часи.

Всі здорові родичі гарбузові

Фонд дослідження та лікування нюхових та смакових органів виявив цікавинку.

Згідно з дослідженням, у опитаних чоловіків аромат гарбузового пирога та пончиків спричинив покращення ерекції в середньому на 20%, а мікс аромату гарбузового пирога та лаванди – на 40%.

Доктор медичних наук Алан Хірш пояснює, що є прямий шлях між нюховою цибулиною та центром задоволень (the septal nuclei) в мозку, який відповідає за сексуальну реакцію чоловіка.

Такі аромати можуть спровокувати реакцію за асоціаціями – ностальгія, домашня та розслаблена атмосфера, тощо, пояснив Хірш.

Чашка гарячого напою зігріває 

Дослідники Єльського університету встановили, що коли ми  п’ємо гарячий напій, то психологічно також починаємо почуватись більш теплими та щедрими. Аналогічні відчуття ми переживаємо й щодо інших людей.

Крім того, какао, наприклад, містить флавоноїди – вони теж посилюють кровотік до того самого органу.

Більше, ніж секс

І не тільки в секс як такий осінь може внести свої корективи.

Дослідження сезонних паттернів в соціальних мережах також свідчать на користь осені.

Зазначається, що восени користувачі найчастіше змінюють статус на “в стосунках” та “заручені”.  До того ж, така тенденція спостерігалась у людей будь-якого віку, тобто, це ніяк не пов’язано з початком навчання абощо.

Обережно, вагітність! 

Згідно зі статистикою, в листопаді та грудні найлегше завагітніти.

Це пов’язано з тим, що від серпня по жовтень концентрація та кількість сперми знаходиться на найнижному рівні за весь рік через літню спеку.

Зазвичай чоловічому організму потрібно кілька тижнів, щоб відновитись, і тоді – бум! – в останній осінній місяць показники сперми перевищують базові значення, і статистика вагітності підскакує вгору.

… і багато іншого

Насолоджуючись останніми теплими деньками (сподіваємось, що зміни клімату все таки не позбавлять нас такої осені, якою вона має бути), встигніть відпочити з наметами.

Як зробити ночі в наметі гарячими та комфортними, читайте: “Рай в шалаше”. Як влаштувати найкращий секс в наметі – 9 порад

Втім, якщо активний відпочинок поза цивілізацією – не ваше, то можна спробувати щось більш звичне київському окові. Наприклад, мости. Чого чого, а мостами киян уже не здивуєш.

ЧитайтеСекс і Київ. Як кохатись на мосту – 5 порад

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...