Секс і Київ. Як кохатись на мосту – 5 порад

17:37 08.07.2020

“Великий Київ” готує вам секс-гайд столицею і сьогодні ми презентуємо першу локацію, яка може подарувати вам незабутні відчуття. Споглядати київський світанок під час оргазму – ось що вам дасть секс на мосту.

Секс і Київ. Як кохатись на мосту – 5 порад

Коротко про те, чому варто мати запланований секс в різних місцях.

  1. Культура згоди. Якщо ви з партнером або партнеркою хочете спробувати нові локації, вам доведеться про це домовитись. Завжди корисно поговорити про те, чи дійсно ви хочете мати секс і якщо так, то який.
  2. Презервативи. Хороший секс – захищений секс. Вихід з вашої сексуальної зони комфорту може актуалізувати цю тему.
  3. Переживання нових емоцій та відчуттів разом. Тому що милуватись краєвидами і мати оргазми разом – це прекрасно.

Oops! Секс в громадських місцях кваліфікується Кодексом України про адміністративні правопорушення як дрібне хуліганство (сподіваємось, хуліганство буде єдиним дрібним об’єктом в цій історії).

В такому випадку вам може загрожувати покарання в вигляді штрафу від 51 до 119 гривень або громадських робіт на строк від 40 до 60 годин.

Якщо вас це не лякає, тоді…

Оберіть час

Варто добре подумати, в який час доби ви нікому не заважатимете і вам ніхто не заважатиме. Ви маєте бути певні, що ми будете наодинці один з одним і з прекрасними краєвидами.

Порадьтесь щодо позицій

Щоб все було “як по маслу”, краще наперед проговорити, як саме ви хочете, щоб вже на місці не було ніяковіння і: “Ну… що..?”.

Ось кілька порад.

Оральний секс – завжди хороша ідея. Журнал Men’s Health пропонує кілька позицій.

standing o sex position

Ставши на коліна, нехай ваша партнерка покладе вам одну ногу на плече. Men’s Health зазначають, що в ідеальному варіанті руки партнерки повинні бути зв’язані та підняті вгору, але це опціонально.

Крім того, звісно, на мосту ідеальні умови для мінету. Навряд чи тут потрібна інструкція.

За версією Men’s Health, одна з найзручніших позицій для сексу не вдома – із піднятою ногою. Сприяє легкому проникненню, крім того, дозволяє вашій партнерці контролювати кут та глибину. Якщо нога втомиться, нехай партнер притримує її рукою.

ballet dance sex position

Продумайте одяг

Зверніть увагу на питання білизни або її відсутності, та одяг, що сприяє вашим планам – наприклад, сукня або спідниця, яку легко підняти, зручні штани, тощо.

Не забудьте про гігієну

Вам можуть знадобитись вологі серветки, тому не забудьте кинути їх в сумочку.

І нарешті, слова теж важливі

Обговоріть пригоду з партнером або партнеркою, коли все відбудеться. Не соромтесь сказати, якщо вам щось не сподобалось або якщо не сталось чогось, чого ви хотіли.

Читайте також: “Рай в шалаше”. Як влаштувати найкращий секс в наметі – 9 порад

Великий Київ у Google News

підписатися