“Сц*кло”. Український блогер зчепився з Дудем за порізане інтерв’ю, а той відповів (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
13:42 04.05

Український відеоблогер Іван Рудський (Івангай) заявив, що російський журналіст Юрій Дудь вирізав із інтерв’ю з ним фрагменти, що стосуються голодомору, репресій СРСР і російсько-української війни.

“Сц*кло”. Український блогер зчепився з Дудем за порізане інтерв’ю, а той відповів (ВІДЕО)

 Про це йдеться у повідомленні блогера у Twitter

«Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся – жертва голодомору. Дідусь – жертва НКВД репресій. А тепер Україна має війну з Росією», – написав відеоблогер.

Далі Рудський припустив, що Дудь злякався залишити інтерв’ю в початковій формі, тому що це «заборонено законом РФ».

 

«Чому він це вирізав? – запитали його. – Це ж дуже важливо … » – спитали блогера у коментарях.

«Сци*ло е …» – відповів Іван.

Команда Дудя прокоментувала заяву.

“Як правило, на монтажі викидається все нецікаве, іноді – то, що могло б бути цікавим, але висловлено настільки недоладно, що це дуже складно і зрозуміти, і просто слухати. Такий монтаж нам здається повагою і по відношенню до глядача, і по відношенню до героя. Хвилюєшся, плутаєшся в хронології і в логічних зв’язках, не до кінця розумієш, що хочеш сказати – це нормально, тим більше, для людини з мінімальним (про що він сам говорить) досвідом публічних виступів. І так само нормально не брати це до підсумкового монтажу. Тому що наше завдання – не показати героя максимально безглуздим і не назбирати вогненних цитат для заголовків.  Але якщо в цей раз наша тактовність по відношенню до героя виявилася надмірною, ось будь ласка. 12-хвилинний шматок відео без монтажних склейок “, – йдеться у повідомленні.

 

Розмова була записана на нейтральній території – у Бразилії. В опублікованому на Youtube-каналі російського журналіста варіанті розмова присвячена досягненню успіху, творчості та сім’ї українського відеоблогера.

Іван Рудський, більш відомий під псевдонімом EeOneGuy (Івангай) – український російськомовний відеоблогер, летсплейник. З 2014 року – один з найпопулярніших вітчизняних відеоблогеров, на його Youtube-канал підписалися 17 млн людей, його ролики подивилися майже 4 млрд раз. З 2019 випускає музику в жанрі EDM під псевдонімом AWEN (раніше – IVAN). Раніше жив в Санкт-Петербурзі, зараз – у Києві. Він писав у Twitter, що йому двічі пропонували громадянство РФ, але він відмовлявся. Одночасно з цим, за словами Рудського, на нього чинили тиск співробітники органів РФ.

Читайте також: 5 колосків за чорними дошками. Яким був Голодомор в Києві

Юрій Дудь – російський журналіст, відеоблогер, теле- і радіоведучий. Колишній головний редактор Sports.ru, з вересня 2018 року – заступник генерального директора. З 2017 го – ведучий авторської каналу на YouTube під назвою «вДудь», в якому бере інтерв’ю у відомих особистостей різних сфер діяльності. Канал має понад 9 млн передплатників і близько 1,4 млрд переглядів.

Нагадаємо, впливова міжнародна організація “Світовий Економічний Форум” включила княгиню Ольгу до переліку шести жінок, що змінили світову історію. Та, на жаль, київську княгиню назвали російською правителькою та основоположницею сучасної Росії, а її чоловіка, Князя Ігоря, – Іваном. Помилку помітив лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко і попросив виправити її. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...