«SchoolofRock» та «Грішниця». Чим заманюватимуть глядачів театри у новому сезоні

22:19 05.02

У столиці анонсували відкриття нового сезону у театрах. Карантин не завадив режисерам і артистам підготувати прем’єри, які незабаром можна буде побачити.

«SchoolofRock» та «Грішниця». Чим заманюватимуть глядачів театри у новому сезоні
Про нові постановки для киян і гостей міста розповів Департамент культури КМДА.

Так, Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра у лютому презентує виставу «Ерендіра не хоче вмирати» Л. Лягушонкової.

Київський академічний театр Українського фольклору “Берегиня” на День святого Валентина планує прем’єру вистави «Весілля в Авлабарі», а наприкінці місяця — вистави «Грішниця» (режисер — Тетяна Авраменко (Матасова).

Zoloti Vorota Teatr у березні планує випустити прем’єру «Білка, яка прожила 100 років» за п’єсою українського драматурга О. Михайлова.

Київський театр оперети  у новому сезоні підготував концерти «Закохана душа» та «Вівальді. Класика з Оксаною Мадараш». Також до Дня закоханих театр презентує концерт «Музика сердець».
 
Театр маріонеток наразі працює над постановкою вистави, присвяченій 150-річчю з дня народження Лесі Українки. А  Театр на Липках наразі займається відновленням заяв на участь у міжнародних фестивалях з виставами театру. І вже на березень заплановані обмінні гастролі з Черкаським академічним музично-драматичним театром ім. Т.Шевченка.

Киівський Муніціпальний Академічний Театр Опери Та Балету займається реалізацією проєкту Громадського бюджету — постановкою мюзиклу «SchoolofRock» Е. Л. Веббера. Також у березні-квітні театром плануються такі прем’єрні проєкти, як «Український диптих». Музика» та концерт «Квартет тромбоністів» з циклу «Духова симфонія».
 
 У першій декаді року Київський академічний театр КОЛЕСО  планує випустити прем’єрну виставу «Два аромати троянди» за п’єсою Е. Карбальїдо.  А  Молодий театр у  квітні візьме участь у театральному фестивалі «Чехов Фест» (м. Суми) з виставою «Убити чи любити» Р. Тома.
 
Нагадаємо, в кінотеатри повертаються трилогії “Хоббіт” та “Володар перснів”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...